pokoje

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Útulné, moderní s historickým nádechem, to jsou pokoje typu Deluxe, určené pro náročnější klienty. Pokoje byly nově zrekonstruovány a v roce 2021 se těší na své první návštěvníky. Jsou zde prvky zachovávající historického ducha zámecké budovy. Jejich vzhled určuje směr, kterým se ubírá postupná rekonstrukce celého hotelu. Užijte si odpočinek na zámku!
V tomto pokoji nejsou povolení domácí mazlíčci. Děkujeme za pochopení.

Dvoulůžkový pokoj Superior

Komfortní dvoulůžkové pokoje typu Superior pro vás zajistí pohodlný odpočinek po aktivním dni. Pokoje byly zrekonstruovány před čtyřmi lety a jsou vhodné pro každého, kdo chce okusit atmosféru památky UNESCO.

Třílůžkový pokoj Superior

Komfortní třílůžkové pokoje typu Superior pro vás zajistí pohodlný odpočinek po aktivním dni. Pokoje byly zrekonstruovány před čtyřmi lety a jsou vhodné pro každého, kdo chce okusit atmosféru památky UNESCO.

Dvoulůžkový pokoj Comfort

Praktické a dobře vybavené, takové jsou naše dvoulůžkové pokoje typu Comfort, vhodné pro různé příležitosti, jako jsou obchodní cesty, rozhodnutí na poslední chvíli či spontánní výlety.


Čtyřlůžkový pokoj Comfort

Komfortní čtyřlůžkové pokoje se dvěma samostatnými ložnicemi ideální například pro rodiny s dětmi.

Dvoulůžkový pokoj Tourist

Prakticky vybavené dvoulůžkové pokoje Tourist, vhodné pro nenáročné klienty, kteří chtějí nasát zámeckou atmosféru za tu nejlepší cenu.  Pokoje se nachází v prvním patře hotelu a těší se na svoji rekonstrukci v moderním zámeckém stylu.

Třílůžkový pokoj Tourist

Prakticky vybavené třílůžkové pokoje Tourist, vhodné pro nenáročné klienty, kteří chtějí nasát zámeckou atmosféru za tu nejlepší cenu. Pokoje se nachází v prvním patře hotelu a těší se na svoji rekonstrukci v moderním zámeckém stylu.

Čtyřlůžkový pokoj Superior

Komfortní čtyřlůžkový pokoj typu Superior pro vás zajistí pohodlný odpočinek po aktivním dni. Pokoj byl zrekonstruován v roce 2022 a jsou vhodné pro každého, kdo chce okusit atmosféru památky UNESCO. Pokoj se nachází v prvním patře hotelu s dech beroucím výhledem přímo na zámek.
Speciální nabídka