pokoje

Dvoulůžkový pokoj Exclusive

Útulné, moderní s historickým nádechem, to jsou pokoje typu Exclusive, určené pro náročnější klienty. Pokoje byly nově zrekonstruovány a v roce 2021 se těší na své první návštěvníky. Jsou zde prvky zachovávající historického ducha zámecké budovy. Jejich vzhled určuje směr, kterým se ubírá postupná rekonstrukce celého hotelu. Užijte si odpočinek na zámku!
V tomto pokoji nejsou povolení domácí mazlíčci. Děkujeme za pochopení.

Dvoulůžkový pokoj Standard

Komfortní dvoulůžkové pokoje typu Standard pro vás zajistí pohodlný odpočinek po aktivním dni. Pokoje byly zrekonstruovány před čtyřmi lety a jsou vhodné pro každého, kdo chce okusit atmosféru památky UNESCO.


Třílůžkový pokoj Standard

Komfortní třílůžkové pokoje typu Standard pro vás zajistí pohodlný odpočinek po aktivním dni. Pokoje byly zrekonstruovány před čtyřmi lety a jsou vhodné pro každého, kdo chce okusit atmosféru památky UNESCO.

Dvoulůžkový pokoj Economy

Praktické a dobře vybavené, takové jsou naše dvoulůžkové pokoje typu Economy, vhodné pro různé příležitosti, jako jsou obchodní cesty, rozhodnutí na poslední chvíli či spontánní výlety. Čtyřlůžkový pokoj Economy

Komfortní čtyřlůžkové pokoje se dvěma samostatnými ložnicemi ideální například pro rodiny s dětmi. 

Dvoulůžkový pokoj Tourist

Prakticky vybavené dvoulůžkové pokoje Tourist, vhodné pro nenáročné klienty, kteří chtějí nasát zámeckou atmosféru za tu nejlepší cenu.  Pokoje se nachází v prvním patře hotelu a těší se na svoji rekonstrukci v moderním zámeckém stylu.

Třílůžkový pokoj Tourist

Prakticky vybavené třílůžkové pokoje Tourist, vhodné pro nenáročné klienty, kteří chtějí nasát zámeckou atmosféru za tu nejlepší cenu.  Pokoje se nachází v prvním patře hotelu a těší se na svoji rekonstrukci v moderním zámeckém stylu.

Čtyřlůžkový pokoj Tourist

Prakticky vybavené čtyřlůžkové pokoje Tourist, vhodné pro nenáročné klienty, kteří chtějí nasát zámeckou atmosféru za tu nejlepší cenu.  Pokoje se nachází v prvním patře hotelu a těší se na svoji rekonstrukci v moderním zámeckém stylu.