Accommodation in our hotel

rooms

Dvoulůžkový pokoj Exclusive

Cozy, modern with a historic touch, these are Exclusive rooms designed for demanding clients. The rooms are equipped with comfortable and convenient furniture, for a perfect rest in the castle.

Jednolůžkový pokoj Standard

Komfortní jednolůžkový pokoj typu Standard pro vás zajistí pohodlný odpočinek po aktivním dni. Pokoj byl zrekonstruován před čtyřmi lety a je vhodné pro každého, kdo chce okusit atmosféru památky UNESCO.


Dvoulůžkový pokoj Standard

Cozy and comfortable standard double rooms will ensure you a perfect rest for both shorter and longer periods.

Třílůžkový pokoj Standard

Komfortní třílůžkové pokoje typu Standard pro vás zajistí pohodlný odpočinek po aktivním dni. Pokoje byly zrekonstruovány před čtyřmi lety a jsou vhodné pro každého, kdo chce okusit atmosféru památky UNESCO.

Dvoulůžkový pokoj Economy

Practical, cozy and well equipped, such are our Economy double rooms, suitable for various occasions, such as business trips, last minute decisions or spontaneous trips.

Čtyřlůžkový pokoj Economy

Comfortable quadruple rooms with two separate bedrooms ideal for families with children.

Dvoulůžkový pokoj Tourist

Practical and well-equipped double rooms Tourist, suitable for undemanding clients who want to soak up the castle atmosphere at the best price. Rooms are located on the first floor of the hotel.

Třílůžkový pokoj Tourist

Prakticky vybavené třílůžkové pokoje Tourist, vhodné pro nenáročné klienty, kteří chtějí nasát zámeckou atmosféru za tu nejlepší cenu.  Pokoje se nachází v prvním patře hotelu a těší se na svoji rekonstrukci v moderním zámeckém stylu.

Čtyřlůžkový pokoj Tourist

Prakticky vybavené čtyřlůžkové pokoje Tourist, vhodné pro nenáročné klienty, kteří chtějí nasát zámeckou atmosféru za tu nejlepší cenu.  Pokoje se nachází v prvním patře hotelu a těší se na svoji rekonstrukci v moderním zámeckém stylu.